football.biz

Today Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 14:52:40 Change ]
UEFA Champions League
23:00 FC Porto ?-? AC Milan
23:00 Paris Saint Germain (PSG) ?-? RB Leipzig
23:00 Inter Milan ?-? Sheriff Tiraspol
23:00 FC Shakhtar Donetsk ?-? Real Madrid
23:00 AFC Ajax ?-? Borussia Dortmund
23:00 Atletico Madrid ?-? Liverpool
20:45 Club Brugge ?-? Manchester City
20:45 Besiktas JK ?-? Sporting CP
England FA Cup
22:45 Morpeth Town ?-? York City
22:45 Yate Town ?-? Dover Athletic
22:45 Gateshead ?-? Marske United
22:45 Halifax Town ?-? Pontefract Collieries
22:45 Buxton FC ?-? Kettering Town
22:45 Wrexham ?-? Marine
22:45 St Albans City ?-? Corinthian Casuals
22:45 Weymouth ?-? Yeovil Town
22:45 Folkestone ?-? Eastleigh
22:45 Stratford Town ?-? Boston United
22:45 Hayes Yeading United ?-? Dorking
22:45 Havant Waterlooville ?-? Torquay United
22:45 Guiseley ?-? Brackley Town
22:45 Notts County ?-? Tamworth
UEFA Europa League
18:30 Celtic FC ?-? Ferencvarosi TC
England Championship
22:45 Derby County ?-? Luton Town
22:45 Queens Park Rangers (QPR) ?-? Blackburn Rovers
22:45 Stoke City ?-? Bournemouth AFC
22:45 Bristol City ?-? Nottingham Forest
22:45 Sheffield United ?-? Millwall
Argentine Division 1
23:45 Union Santa Fe ?-? Racing Club
21:30 CA Platense ?-? Rosario Central
AFC Champions League
22:00 Al-Nasr(KSA) ?-? Al Hilal
England U23 League Cup
22:00 Burnley U23 ?-? Peterborough United U23
England League 1
22:45 Gillingham ?-? Doncaster Rovers
22:45 Crewe Alexandra ?-? Sunderland A.F.C
22:45 Charlton Athletic ?-? Accrington Stanley
22:45 Wigan Athletic ?-? Milton Keynes Dons
22:45 Rotherham United ?-? Wycombe Wanderers
22:45 Portsmouth ?-? Ipswich Town
22:45 Cheltenham Town ?-? Morecambe
22:45 Lincoln City ?-? AFC Wimbledon
22:45 Cambridge United ?-? Sheffield Wednesday
22:45 Fleetwood Town ?-? Burton Albion
22:45 Plymouth Argyle ?-? Bolton Wanderers
22:45 Oxford United ?-? Shrewsbury Town
England Southern Premier League
22:45 Yate Town ?-? Farnborough Town
22:45 Swindon Supermarine ?-? Taunton Town
22:45 Dorchester Town ?-? Hartley Wintney
22:45 Kings Langley ?-? Harrow Borough
22:45 Merthyr Town ?-? Poole Town
22:45 Salisbury FC ?-? Chesham United
22:45 Wimborne Town ?-? Weston Super Mare
22:45 Truro City ?-? Tiverton Town
P19/10 22:45 Hendon ?-? Metropolitan Police
International Club Friendly
21:30 La Louviere Centre ?-? Anderlecht U21
21:15 HHC Hardenberg ?-? FC Groningen Reserves
International Friendly
17:30 Qatar U17 ?-? Saudi ArabiaU17
17:00 Czech Republic U16 ?-? Slovakia U16
Brazil Serie A
F19/10 03:00 Sao Paulo 3 1-0 Corinthians Paulista (SP) 2
England League 2
22:45 Barrow ?-? Scunthorpe United
22:45 Newport County ?-? Carlisle United
22:45 Mansfield Town ?-? Port Vale
22:45 Northampton Town ?-? Stevenage Borough
22:45 Colchester United ?-? Bristol Rovers
22:45 Crawley Town ?-? Exeter City
22:45 Leyton Orient ?-? Forest Green Rovers
22:45 Bradford City ?-? Hartlepool United
22:45 Oldham Athletic ?-? Walsall
22:45 Salford City ?-? Rochdale
22:45 Harrogate Town ?-? Tranmere Rovers
22:45 Sutton United ?-? Swindon Town
England Northern Premier League
P19/10 22:45 Buxton FC ?-? Scarborough
England Ryman(Isthmian) League Premier Division
22:45 East Thurrock United ?-? Bishop s Stortford
22:45 Horsham ?-? Cheshunt
22:45 Merstham ?-? Bowers Pitsea
Russia Division 2
90' FK Yenisey-2 Krasnoyarsk 1 2 0-4 FK Volna Nizhegorodskaya 1 1
HT Strogino Moscow 1-0 Metallurg Vidnoye
22' Khimki (R) 1-0 Saturn Moscow
19:00 Mordovya Saransk ?-? FK Kolomna
19:00 Shinnik Yaroslavl ?-? Znamya Truda
17:00 Luki Energiya ?-? FC Tver
17:00 Chertanovo Moscow ?-? FC Murom
17:00 FK Ryazan ?-? Avangard
17:00 Salyut-Energia Belgorod ?-? Arsenal Tula II
17:00 FC Olimp Odintsovo ?-? Zvezda Sint Petersburg
17:00 FK Leningradets ?-? Baltika-BFU Kaliningrad
16:00 Olimp-Dolgiye Prudy-2 ?-? Kazanka Moscow
16:00 FK Fakel Voronezh Youth ?-? Sokol
16:00 FK Znamya Noginsk ?-? Rodina Moskva
16:00 Kairat Moskva ?-? Dinamo Saint Petersburg
15:00 Khimik Dzerzhinsk ?-? Dinamo Moscow B
F19/10 07:00 SY Sakhalinsk 2 1-1 Dinamo Briansk 2
F19/10 09:00 Dinamo Vladivostok 1 0-0 FK Kaluga 1
F19/10 10:00 SKA Khabarovsk II 1 4 1-1 Peresvet Podolsk 5
F19/10 11:00 FK Chita 1 1-0 Zenit-2 St.Petersburg 2
England U23 1.Liga
16:30 Millwall U23 ?-? Swansea City U23
16:00 Cardiff City U23 ?-? Charlton U23
16:00 Queens Park Rangers U23 ?-? Colchester United U23
Denmark Cup
21:00 Kolding FC ?-? Nykobing FC
Spanish Segunda Division
23:00 Tenerife ?-? Eibar
21:00 SD Huesca ?-? Malaga
21:00 FC Cartagena ?-? Sporting Gijon
Persian Gulf Pro League
18:30 Foolad Khozestan ?-? Persepolis
18:30 Sepahan ?-? Mes Rafsanjan
16:30 Peykan ?-? Naft Masjed Soleyman FC
16:30 Shahr Khodrou ?-? Shahrdary Arak
16:30 Nassaji Mazandaran ?-? Fajr Sepasi
UEFA Youth League U19
HT Shakhtar Donetsk U19 1 3-2 Real Madrid U19
21:00 Illes Akademia U19 ?-? Septemvri Sofia U19
19:59 KRC Genk U19 ?-? Koln U19
19:00 AZ Alkmaar U19 ?-? FK Gabala U19
18:00 Atletico de Madrid U19 ?-? Liverpool U19
17:30 Midtjylland U19 ?-? Rosenborg U19
17:30 FC Porto U19 ?-? AC Milan U19
17:00 Paris Saint Germain U19 ?-? RB LeipzigU19
16:00 Ajax U19 ?-? Borussia Dortmund U19
16:00 Inter Milan U19 ?-? FC Sheriff U19
15:30 Club Brugge U19 ?-? Manchester City U19
15:30 Besiktas JK U19 ?-? Sporting Lisbon U19
Chinese FA Cup
15:30 Chengdu Better City FC ?-? Sichuan Jiuniu
F19/10 11:00 Cangzhou Mighty Lions 1 1-3 Shenzhen FC 1
F19/10 11:30 Shanxi Chang An Athletic FC 3 1-2 Shanghai Port
F19/10 11:30 Wuhan FC 4-0 Qingdao FC 1
UEFA European U-17 Football Championship
19:00 England U17 ?-? Belarus U17
16:00 Slovakia U17 ?-? Armenia U17
Brazil Youth
F19/10 00:00 Atletico Paranaense (Youth) 1 3 1-1 Sao Paulo (Youth) 1 2
Primera Division de Colombiano-Apertura
F19/10 01:00 Envigado FC 2 4-1 Aguilas Doradas 6
Chile Primera B
23:00 Deportes Santa Cruz ?-? Rangers Talca
20:30 Coquimbo Unido ?-? Deportes Temuco
Poland Liga 1
19:59 Resovia Rzeszow ?-? Miedz Legnica
19:59 Resovia Rzeszow ?-? Miedz Legnica
Botola Pro 1
23:30 IRT Itihad de Tanger ?-? FAR Forces Armee Royales
Bulgaria Premier League
16:00 Lokomotiv Plovdiv ?-? Pirin Blagoevgrad
Sweden Superettan
21:00 Landskrona BoIS ?-? Jonkopings Sodra IF
21:00 Falkenberg ?-? Helsingborg
Italy C1
23:00 Grosseto ?-? Teramo
23:00 ACD Virtus Entella ?-? Vis Pesaro
23:00 Cesena ?-? Pontedera
23:00 Pescara ?-? Modena
23:00 A.C. Reggiana 1919 ?-? Ancona
23:00 Fermana ?-? Lucchese
23:00 Imolese ?-? Pistoiese
20:30 Gubbio ?-? Carrarese
19:30 Montevarchi ?-? Olbia
16:30 Viterbese ?-? Robur Siena S.S.D.
Peru Primera Division
F19/10 00:30 Univ.Cesar Vallejo 4 0-0 Sport Huancayo
England Ryman(Isthmian) League
22:45 Sudbury ?-? Great Wakering Rovers
22:45 Sittingbourne ?-? Whitstable Town
22:45 Marlow ?-? Hanwell Town
22:45 Northwood ?-? Basingstoke Town
Kuwaiti Federation Cup
20:45 Al-Nasar ?-? Al Fahaheel SC
20:45 Al Kuwait SC ?-? Al-Yarmouk
18:45 Al-Salmiyah ?-? Khaitan
Argentine Division 2
F19/10 04:05 Belgrano 1 1-1 Estudiantes Rio Cuarto 2
F19/10 04:10 San Martin Tucuman 3 2-1 Temperley 3
F19/10 04:30 Atletico Mitre de Santiago del Estero 1-0 Alvarado Mar del Plata 3
Slovakia Cup
16:00 MFK Kezmarok ?-? MFK Skalica
Estonia Champions League
P19/10 19:59 FC Flora Tallinn ?-? Viljandi Tulevik
Israel B League
16:30 Hapoel Ironi Baka El Garbiya ?-? Tzeirey Kafr Kana
Bolivia Primera Division
23:00 Real Potosi ?-? Oriente Petrolero
Costa Rica Primera Division
21:00 Cartagines Deportiva SA ?-? Sporting San Jose
Primera Division de Paraguay
F19/10 01:15 12 de Octubre 2 1-2 Guarani CA 1
F19/10 03:30 Cerro Porteno 2-0 River Plate (PAR) 1 3
Chinese Women’s Super League
F19/10 10:15 Zhejiang Hangzhou (w) 0-2 Wuhan Jianghan (w)
F19/10 10:15 Sichuan (w) 0-1 HeNan Huishang (w)
F19/10 12:00 Beijing Beikong (w) 1-4 Changchun Masses Properties (w)
F19/10 12:15 Shanghai RCB (w) 2-0 Guangdong Meizhou Huijun (w)
F19/10 12:15 Jiangsu Suning (w) 1-0 Shandong Ticai (w)
Saudi Arabia Division 1
19:35 AL-Rbeea Jeddah ?-? AL-jeel
19:25 Al-Ameade ?-? Najran SC
19:25 Al-Orubah ?-? Uhud
18:50 Al-adalh ?-? Al Sahel
European Women
89' Latvia (w) U19 1 0-3 Kosovo U19(w)
HT Moldova (w) U19 0-0 Albania U19(w)
19:00 Portugal (w) U19 ?-? Czech (w) U19
19:00 Spain (w) U19 ?-? Slovakia (w) U19
18:00 Wales (w) U19 ?-? Andorra U19 (W)
17:30 Croatia (w) U19 ?-? Liechtenstein (w) U19
16:30 Bosnia (w) U19 ?-? Armenia (w) U19
16:30 Estonia (w) U19 ?-? Montenegro (w) U19
Faroe Islands Formuladeildin
16:00 TB/FCS/Royn ?-? EB Streymur
Sweden Folksam U21 Allsvenskan Sodra
19:00 Kalmar U21 ?-? Halmstads U21
18:00 Mjallby AIF U21 ?-? Osters U21
18:00 Orgryte U21 ?-? Gais Goteborg U21
17:00 Degerfors IF U21 ?-? GIF Sundsvall U21
19:00 Norrby IF(U21) ?-? HackenU21
South Africa Premier Soccer League
19:30 TS Galaxy ?-? AmaZulu
17:30 Marumo Gallants FC ?-? Royal AM
Norwegian Junior U19
22:15 Ullensaker U19 ?-? Mjondalen U19
Brazil Serie B
F19/10 03:00 Vila Nova 3 0-0 CRB AL 1 4
Primera Division de Ecuador
F19/10 04:00 Independiente Jose Teran 2 1-1 Manta FC 6
Bahrain Division
19:00 Al-Shabbab ?-? Al-Tadhmon
19:00 Bahrain SC ?-? Qalali
19:00 Malkia ?-? Sitra
Mexico Youth U20
18:00 Atlas U20 ?-? CDSyC Cruz Azul U20
18:00 Puebla U20 ?-? Mazatlan U20
18:00 Queretaro U20 ?-? Monterrey U20
Futsal Spain Division De Honor
23:00 Levante Futsal ?-? CD Burela FS Pescados Ruben Futsal
22:30 F.C.Barcelona Futsal ?-? Real Betis Futsal
Saudi Arabia Youth League
16:45 Arar (Youth) ?-? Al-Jeel Youths
Syria Division 2
16:00 Al-Mohafza ?-? Al-Yaqdhah
16:00 Al Kiswa ?-? Al-Dumair FC
16:00 Al-Nabek ?-? Al-Arabi
16:00 Ommal Hama ?-? Al-Horiyah
Kosovo Superliga
15:00 KF Ulpiana ?-? KF Llapi
15:00 Prishtina ?-? Malisheva
15:00 KF Feronikeli ?-? KF Drita Gjilan
Brazil Serie D
22:00 Rio Branco AC ?-? Pinheiros
16:30 Santa Rosa PA ?-? Caete FC
16:30 Royal sports pa ?-? Tiradentes PA
F19/10 03:00 Navegantes EC 4 2-4 CA Itajai 2
F19/10 03:20 Colatina ES 4 1-1 Nova Venecia FC 2
P19/10 02:00 Uniao EC U21 ?-? Cuiaba U21
Romania - Liga 3 Seria
17:00 CS Dinamo Bucuresti ?-? AS Dan Chilom
16:00 Afumati ?-? Farul Constanta II
16:00 Unirea Bascov ?-? Rapid Bucuresti II
Burundi League
P19/10 17:00 Les Crocos ?-? Athletico Olympic
P19/10 17:00 Le Messager Ngozi ?-? Royal Muramvya FC
Argentina group C Tebolidun League Manchester
F19/10 00:00 Excursionistas 1 0-0 Sportivo Dock Sud 1
F19/10 03:00 Sportivo Italiano 0-0 Real Pilar 1
Brazil L
22:00 Barra da Tijuca ?-? Buzios
Angola Girabola League
18:30 Desportivo Huila ?-? Sagrada Esperanca
18:00 Recreativo Caala ?-? Interclube Luanda
Italy Futsal
22:45 Carme Dawson ?-? Pessah Lo Fano
22:30 Lido Di Ostiav Meta Futsal ?-? Royal Saint Giuseppe Futsal
22:00 Sandro Abate Avellino Futsal ?-? Pescara Futsal
22:00 L84 Futsal ?-? Cormar Polistena Indoor Soccer
21:00 Catania Futsal ?-? CMB Matera Futsa
21:00 Romania Indoor Soccer ?-? Petrarca Padova C5 Futsal
Uzbekistan League Women
HT AGMK (w) 1-0 Metalourg Bekabad (w) 2
HT Sevinch (w) 1 1-0 Bunyodkor Tashkent(w) 1
HT Lokomotiv Tashkent (w) 1-0 Pakhtakor Tashkent (w)
22' PFK Qizilqum (w) 0-0 Navbahor (w)
Bulgaria B PFG
19:00 CSKA 1948 Sofia II ?-? Septemvri Simitli
San Marino League
23:15 AC Juvenes ?-? SP Domagnano
23:15 Faetano ?-? San Giovanni
FFSA SLR
F19/10 12:30 North Eastern MetroStars Reserve 3 1-1 Adelaide Raiders SC Reserve 1
F19/10 12:30 West Torrens Birkalla B 2-3 Modbury Jets Reserves 2
Germany Landespokal
21:30 SG 2000 Mulheim-Karlich ?-? Rot-Weiss Koblenz
21:30 SV Morlautern ?-? Arminia Ludwigshafen
21:00 SV Rochling Volkling ?-? FC 08 Hombrug
Argentina Regional League
F19/10 05:10 Talleres de Maria Juana 2 2-4 Sportivo Norte 3
Tanzania Ligue 1
19:59 Azam ?-? Namungo FC
17:00 KMC FC ?-? Young Africans
India I-League 2nd Division
HT Hindustan Aeronautics Limited 0-1 Garhwal FC 1
F19/10 11:30 Rangers SC 2 6-1 Delhi United
TBD19/10 14:00 Uttarakhand FC ?-? National United SC
Brazil national youth (U20) Football Championship
22:30 Aparecidense U20 ?-? Trindade AC Youth
22:30 Atletico Goianiense U20 ?-? Uniao Inhumas U20
22:30 Aparecida EC U20 ?-? Anapolina U20
22:30 Goias U20 ?-? Morrinhos U20
22:30 Vila Nova (Youth) ?-? Itumbiara U20
22:00 SC Doze Horas U20 ?-? SC Jau U20
16:30 Aseev U20 ?-? Goiania (Youth)
Uruguay Segunda
F19/10 00:15 CA Atenas 2 0-1 Central Espanol 1
F19/10 02:45 Uruguay Montevideo 1 5 2-3 Danubio FC 4
F19/10 05:30 Albion FC 1 2-0 Rampla Juniors FC 4
Qatar B
19:59 Al Shahaniya ?-? Muaidar SC
19:59 Russell City ?-? Al Bidda SC
Austria Landesliga
21:00 Weinland Gamlitz ?-? SV Ilz
21:00 SK Furstenfeld ?-? TUS Heiligenkreuz
20:45 Gratkorn ?-? SV Pachern
Argentina Reserve League
22:30 Estudiantes LP Reserves ?-? Nueva Chicago Reserves
22:00 CA Brown de Adrogue Reserves ?-? Temperley Reserves
22:00 Villa Dalmine Reserves ?-? Barracas Central Reserves
21:00 Tristan Suarez Reserves ?-? Quilmes Reserves
19:00 Leandro N. Alem Reserves ?-? Ferrocarril Midland Reserves
19:00 Real Pilar Reserves ?-? Victoriano Arenas Reserves
17:00 General Lamadrid Reserves ?-? CS Dock Sud Reserves
17:00 Arsenal de Sarandi Reserves ?-? Gimnasia LP Reserves
17:00 Boca Juniors Reserve ?-? Godoy Cruz Reserves
16:00 Central Cordoba SdE Reserves ?-? Velez Sarsfield Reserves
Mongolia National League Women
F19/10 10:00 Khukh Chononuud (W) 1 4-0 Khovd Western (w)
Austria Amateur cup
20:45 Red Star-Penzing ?-? FCJ Alt Ottakring
P19/10 21:00 Sportunion Schonbrunn ?-? Favoritner AC
Germany Youth U19 League
P19/10 14:00 Hertha Berlin U19 ?-? MagdeburgU19
Lithuania II Lyga
21:00 FM Klaipedos ?-? Niesky
Uruguay Reserve League
22:30 Cerrito Reserves ?-? Villa Espanola Reserves
22:30 Progreso Reserves ?-? Wanderers FC Reserve
Azerbaijan Division 2
15:00 PFC Neftchi II ?-? Standard Sumgayit II
15:00 Keshla FK II ?-? Qarabag II
P19/10 16:00 Sabayi II ?-? FK Qabala II
Ethiopia Premier League
19:00 Ethiopia Bunna ?-? Sidama Bunna
15:00 Bahir Dar Kenema FC ?-? Addis Ababa Ketema
Pakistan Premier League
17:00 Karachi United ?-? PAF FC
Denmark Reserves League
F19/10 12:30 Silkeborg IF Reserve 3-3 Aarhus AGF Reserve
England Northern League Division One
22:45 Hebburn Town ?-? Brighouse Town
22:45 Cleethorpes Town ?-? Stocksbridge Park Steels
22:45 Spalding United ?-? Soham Town Rangers
Germany Regionalliga
21:00 Bayern Munchen (Youth) ?-? SpVgg Bayreuth
21:00 Viktoria Aschaffenburg ?-? Unterhaching
21:00 Hamburger SV (Youth) ?-? ETSV Weiche Flensburg
Austrian 3.Liga
21:00 FC Pinzgau Saalfelden ?-? SV Wals-Grunau
21:00 SV Seekirchen ?-? SV Grodig
Mexico Liga MX Femenil
F19/10 02:10 Santos Laguna (w) 4 2-0 Unam Pumas (w) 1 2
F19/10 06:00 Juarez FC (w) 1 4 1-3 Pachuca (w) 2
Indonesia Division 1
17:30 Mitra Kukar ?-? Kalteng Putra FC
15:15 Cilegon United ?-? Perseru Serui
F19/10 12:15 Putra Sinar Giri 0-2 PSIM Yogyakarta 1
El Salvador Reserves League
F19/10 00:00 CD FAS U20 1 1 1-4 CD Aguila Reserves 2
Northern Ireland shield cup
22:45 Ballymena United ?-? Larne FC
22:45 Cliftonville ?-? Bangor FC
22:45 Linfield FC ?-? Dundela
22:45 Ballyclare Comrades ?-? Crusaders
BRA SPC
22:00 CA Votuporanguense SP ?-? Comercial-SP
22:00 Botafogo B SP ?-? AE Velo Clube SP
22:00 Rio Claro ?-? XV de Piracicaba
22:00 Sao Bento ?-? Noroeste
22:00 Sao Bernardo ?-? Primavera
22:00 Santos B ?-? EC Sao Bernardo/SP
22:00 Sao Caetano ?-? Juventus SP
22:00 Portuguesa Desportos ?-? Atibaia
Poland Regional Cup
17:00 Orzel Subkowy ?-? GKS Przodkowo
Jordan League Division 1
16:30 Al-Tora ?-? AL-Sareeh
16:30 Al Yarmouk ?-? Mansheiat Bani Hasan
Mexico Segunda Division
F19/10 01:00 Lobos ULM 3 2-3 Club Canoneros Marina 5
Mongolia Premier League
22' Khoromkhon Club 0-0 Tuv Buganuud 1
Colombia Copa Premier
F19/10 05:00 Barranquilla FC 4 0-1 Leones 4
Israel C League
21:00 Hapoel Dir Hana ?-? Ironi Bnei Kabul
England Southern League Central Division
22:45 Rushden Diamonds ?-? Barwell
22:45 Banbury United ?-? Leiston FC
22:45 Coalville ?-? Peterborough Sports
22:45 Lowestoft Town ?-? Royston Town
22:45 Needham Market ?-? Biggleswade Town
22:45 Rushall Olympic ?-? Bromsgrove Sporting FC
22:45 St Ives Town ?-? Hitchin Town
P19/10 22:45 Redditch United ?-? Hednesford Town
P19/10 22:45 Alvechurch ?-? Tamworth
P19/10 22:45 Stratford Town ?-? Nuneaton Borough
Mauritania Division 1
20:30 Medine Trarza ?-? ASC Tevragh Zeine
18:30 ACS Ksar ?-? ASC Tidjikja
Brazil Copa Gaucho
22:00 Sapucaiense RS ?-? Garibaldi
India Punjab Super League
61' CRPF 2-2 Sant Baba Bhag Singh FA
59' Jagat Singh Palahi FA 2-2 Sikh Regiment Centre FC 2
Honduras Liga de Ascenso
F19/10 01:15 CA Boca Juniors Tocoa 4 2-1 Saba FC 2