football.biz

Yesterday Games

Order by:
| Live | Today | Yesterday | Tomorrow | Not Started | Finished
Refresh [ 13:03:31 Change ]
German Bundesliga
F26/11 23:30 VfB Stuttgart 2 2-1 FSV Mainz 05 2
UEFA Europa League
F26/11 00:00 Brondby IF 2 1-3 Lyon 2
F26/11 00:00 PSV Eindhoven 1 2-0 Sturm Graz 1
F26/11 00:00 Leicester City 2 3-1 Legia Warszawa 3
F26/11 00:00 Monaco 1 3 2-1 Real Sociedad 3
F26/11 00:00 Eintracht Frankfurt 2-2 Royal Antwerp 2
F26/11 00:00 Olympiakos Piraeus 2 1-0 Fenerbahce 1
F26/11 00:00 Glasgow Rangers 2 2-0 Sparta Praha
Argentine Division 1
F26/11 04:30 River Plate 2 4-0 Racing Club 4
F26/11 02:15 Lanus 3 3-3 CA Platense
F26/11 02:15 Colon de Santa Fe 1 1 1-4 Rosario Central 3
F26/11 00:00 Arsenal de Sarandi 2 0-1 Union Santa Fe 2
Italian Serie A
F26/11 23:45 Cagliari 3 1-1 Salernitana 1
Turkish Super Liga
F26/11 21:00 Adana Demirspor 2 0-0 Kasimpasa 3
F26/11 21:00 Istanbul Buyuksehir Belediyesi 2 0-0 Altay Spor Kulubu 2
Egyptian Premier League
F26/11 22:00 Talaea EI-Gaish 5 1-0 Future FC 1
F26/11 19:30 Ismaily 0-0 Ghazl El Mahallah 2
F26/11 17:00 NBE SC 1 2-1 El Mokawloon El Arab 1 2
International Club Friendly
F26/11 21:00 Preddie J 2 3-2 Bohemians1905 B 3
International Friendly
F26/11 21:00 Gibraltar(w) 1 1-0 Liechtenstein (w) 1 2
F26/11 19:59 Netherlands (w) U19 1 4-0 Norway (w) U19
F26/11 05:00 Brazil (w) 6-1 India (w)
F26/11 02:00 Chile (w) 1-0 Venezuela (w)
Brazil Serie A
F26/11 03:00 Ceara 3 2-1 Corinthians Paulista (SP) 4
F26/11 02:00 Santos 3 2-0 Fortaleza 2
French Cup
F26/11 23:00 Bourg Peronnas 2-3 Jura Sud Foot 1
F26/11 22:30 Les Herbiers 1-1 Bastia 1 2
England League 2
F26/11 23:45 Colchester United 1 1-1 Newport County 2
Holland Jupiler League
F26/11 23:00 Volendam 1 3-0 Den Bosch 2
F26/11 23:00 FC Eindhoven 4 1-0 AZ Alkmaar (Youth) 2
F26/11 23:00 MVV Maastricht 3 1-2 Jong PSV Eindhoven (Youth)
F26/11 23:00 FC Oss 1 1-1 SC Telstar
F26/11 23:00 Excelsior SBV 2-1 FC Utrecht (Youth) 1
F26/11 23:00 Roda JC 1 0-0 VVV Venlo
F26/11 23:00 De Graafschap 2 1-3 Jong Ajax (Youth)
F26/11 23:00 ADO Den Haag 5-1 Dordrecht
England U23 Premier League
F26/11 23:00 Arsenal U23 3-5 Derby County U23 1
F26/11 23:00 Tottenham Hotspur U23 2 4-0 Everton U23
F26/11 23:00 West Ham U23 1 1 1-0 Blackburn Rovers U23 2
F26/11 23:00 Chelsea U23 2 1-1 Brighton U23 3
F26/11 23:00 Burnley U23 1 3 0-1 Stoke City U23 1
T26/11 23:00 Newcastle U23 ?-? Aston Villa U23
German Bundesliga 2
F26/11 21:30 Fortuna Dusseldorf 3 0-1 Heidenheimer
F26/11 21:30 Jahn Regensburg 2 3-1 Dynamo Dresden 3
Scotland FA Cup
F26/11 23:45 Partick Thistle 3 1-0 Dunfermline Athletic 2
Russia Youth Championship League
F26/11 16:00 PFC Sochi Youth 1 2-0 Arsenal Tula Youth 2
F26/11 15:00 CSKA Moscow (R) 3 5-2 Rubin Kazan (R) 2
F26/11 15:00 Spartak Moscow Youth 1 2 2-0 Ufa Youth 2
F26/11 15:00 FK Krasnodar Youth 4 1-1 Chertanovo Moscow Youth 4
F26/11 15:00 FC Terek Groznyi Youth 4 0-0 Lokomotiv Moscow Youth 2
F26/11 14:00 FK Nizhny Novgorod Youth 1 3 0-2 Krylya Sovetov Samara Youth 3
F26/11 14:00 Dinamo Moscow Youth 3 4-1 Konopliev Youth 1 3
F26/11 13:00 FK Rostov Youth 1 3-1 Khimki Youth 1
F26/11 12:00 FK Ural Youth 2 5 2-3 Strogino Youth 5
German 3.Liga
F26/11 22:00 MSV Duisburg 2 1-3 SV Waldhof Mannheim 2
Belgian Pro League
F26/11 23:45 Saint Gilloise 3 1-3 Oud Heverlee 3
Poland Ekstraklasa
F26/11 23:30 Wisla Krakow 1 0-1 Radomiak Radom 2
F26/11 21:00 Piast Gliwice 4 2-1 LKS Nieciecza 4
Denmark Superligaen
F26/11 22:00 Aarhus AGF 1 1-1 Silkeborg 2
Italian Serie B
F26/11 23:30 Lecce 2 3-3 Ternana 3
F26/11 21:00 Crotone 2 0-1 Vicenza 2
USA Major League Soccer
F26/11 01:35 Colorado Rapids 0-1 Portland Timbers 1 2
Chinese Football Association Jia League
F26/11 15:35 Chengdu Better City FC 1 0-0 Meizhou Hakka 2
F26/11 11:00 Kunshan FC 2 1-2 Wuhan three town 3
Holland Eredivisie
F26/11 23:00 NEC Nijmegen 3 2-3 SC Cambuur 1
Slovenia 2.Liga
F26/11 16:30 ND Gorica 2 2-0 NK Brezice 3
Turkey 2 Ligi A
F26/11 21:00 Genclerbirligi 2 2-0 Bursaspor 4
F26/11 18:30 Balikesirspor 5 0-0 Manisa BB Spor 2
Primera Division de Mexico
F26/11 07:05 Santos Laguna 2 2-1 Tigres UANL 4
F26/11 05:00 Puebla 3 2-1 Club Leon 1
Uruguay Primera Division
F26/11 23:30 Liverpool URU 3 2-2 Nacional Montevideo 5
F26/11 16:45 IA Sud America 5 3-1 Rentistas 4
UAE Division 1 Group A
F26/11 16:40 Masfut 3 0-1 Dabba Al-Fujairah 1
F26/11 16:40 Al-Thaid 1 3 1-2 Ahli Al-Fujirah 2
F26/11 16:40 City Club 0-1 Al Bataeh 3
Qatar League CUP
F26/11 19:10 Qatar SC 2 4-0 Al-Garrafa 2
F26/11 17:00 Al-Arabi SC 1 1-0 Al Khor SC
Saudi Arabia Division 2
F26/11 16:35 Al-Jndal 0-0 Hottain (KSA)
F26/11 16:30 Al-Rayyan 1-3 Al Safa(KSA)
F26/11 16:20 Al-Taqdom 1-1 Al-Ansar
F26/11 16:15 Tuwaiq 2 3-3 Al-Rawdhah 2
F26/11 16:15 Al Qaisoma 4-0 Arar FC
F26/11 15:55 Al Taraji 1 5 1-1 Al Nairyah 4
Israel Leumit League
F26/11 17:00 Hapoel Akko 2 2-0 Beitar Tel Aviv Ramla 1
F26/11 17:00 Hapoel Raanana 3 2-1 AS Ashdod 4
F26/11 17:00 Ironi Nir Ramat HaSharon 2 2-2 Hapoel Rishon Lezion 1
F26/11 17:00 Maccabi Ahi Nazareth 10 0-1 Maccabi Bnei Raina 2
F26/11 17:00 Hapoel Petah Tikva 1-1 Hapoel Ramat Gan 2
Czech Republic 2.Liga
P26/11 19:00 Vysocina jihlava ?-? Usti nad Labem
Chile Primera B
F26/11 03:30 Puerto Montt 1 4 0-1 CD Copiapo S.A. 2
F26/11 01:00 Santiago Morning 1 1 1-1 Deportes Temuco 2
Swiss Challenge League
F26/11 23:30 Neuchatel Xamax 3 2-1 Yverdon 2
F26/11 23:30 Winterthur 3 2-5 Schaffhausen 2
F26/11 23:30 Thun 3-1 Kriens 2
Poland Liga 1
F26/11 23:30 Odra Opole 3 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biala 3
F26/11 21:00 GKS Katowice 1 2-3 Miedz Legnica 2
F26/11 21:00 Skra Czestochowa 0-0 LKS Lodz 2
Bulgaria Premier League
F26/11 18:45 Cherno More Varna 2 1-0 Beroe Stara Zagora 3
F26/11 16:30 Slavia Sofia 2 0-0 Botev Plovdiv
F26/11 14:15 Botev Vratsa 3 0-0 Tsarsko Selo 1
UAE Cup
F26/11 20:15 Khor Fakkan 5 0-1 Emirates Club 5
F26/11 18:00 Al Oruba (UAE) 2 2-2 Banni Yas 4
F26/11 18:00 Al-Dhafra 3 1-4 Al-Sharjah
Kuwaiti Premier League
F26/11 20:35 Al-Ttadamon(KUW) 1 2 0-1 Al Kuwait SC 1 5
F26/11 18:20 Al-Yarmouk 2 1-3 Kazma 4
Ukraine Division 2
F26/11 19:30 Volyn 3 2-1 Prykarpattya Ivano Frankivsk 2
F26/11 15:15 Olimpic Donetsk 0-1 Hirnyk-Sport
Saudi Professional League
F26/11 20:40 Al Ahli Jeddah 4 1-2 Al-Nasr(KSA) 3
F26/11 18:50 Al-Taawon 1 1-1 Al-Feiha 1
Croatia 1.Division
F26/11 23:00 Hajduk Split 1 4-0 Istra 1961 Pula 2
F26/11 21:00 ZNK Osijek 5 3-1 NK Lokomotiva Zagreb 2 6
Botola 2
F26/11 18:30 Racing Casablanca 2-1 Kawkab de Marrakech
F26/11 18:30 Renaissance Zmamra 0-0 Stade Marocain du Rabat
Australia A-League
F26/11 12:45 Western United FC 1 1-0 Perth Glory 4
Israel B League
16:15 Hapoel Iksal ?-? Hapoel Bnei Zalfa
F26/11 16:30 Hapoel Kafr Kanna 3 0-0 Maccabi Tamra 3
F26/11 16:30 Hapoel Bnei Zalfa 1 2-0 Hapoel Iksal 1 3
F26/11 15:30 Hapoel Kaukab 3-0 Hapoel Bnei Pardes
F26/11 15:00 Ironi Nesher 2 4-0 MS Tseirey Taybe 2
F26/11 14:45 Hapoel Bueine 1 0-1 Ironi Tiberias
F26/11 14:45 Hapoel Bnei Arrara Ara 3 1-2 Rubi Shapira 1
F26/11 14:45 Hapoel Holon Yaniv 2 0-4 Maccabi Kabilio Jaffa 2
F26/11 14:30 Maccabi Shaarayim 1 1-1 Maccabi Yavne 1
F26/11 14:30 Hapoel Herzliya 3 2-0 Hapoel Ironi Baka El Garbiya 1 3
F26/11 14:00 Agudat Sport Nordia Jerusalem 2 1-0 MS Ironi Kuseife 2
F26/11 14:00 Shimshon Kafr Qasim 5-0 Hapoel Ashkelon 3
F26/11 13:30 Sport Club Dimona 1 0-0 Hapoel Bikat Hayarden
F26/11 13:00 Hapoel Migdal HaEmek 2 3 1-1 Tzeirey Kafr Kana 2
Bolivia Primera Division
F26/11 23:00 Nacional Potosi 1 7-1 San Jose 1
Romania Liga I
F26/11 22:30 Dinamo Bucuresti 4 0-0 Universitatea Craiova 6
Albania Super league
F26/11 19:45 Partizani Tirana 1 2 2-1 Teuta Durres 1 1
Cyprus 2 Division
F26/11 21:00 Akritas Chloraka 3 1-2 Karmiotissa Polemidion 1
Chinese Women’s Super League
F26/11 11:30 Jiangsu Suning (w) 2-1 Shanghai RCB (w)
F26/11 11:30 Guangdong Meizhou Huijun (w) 0-0 Wuhan Jianghan (w)
Northern Ireland Premier League
F26/11 23:45 Glentoran FC 4 3-0 Dungannon Swifts 1
Denmark Youth U19
F26/11 21:45 Odense BK U19 1 3-1 Esbjerg U19 2
Malaysia Cup
F26/11 18:00 Melaka 1-1 Kuala Lumpur 2
F26/11 17:00 Johor Darul Takzim 1 1 3-0 Terengganu 3
Danish 1st Division
F26/11 22:00 Helsingor 3 1-1 Herfolge Boldklub Koge 2
F26/11 22:00 Lyngby 1 3-0 Jammerbugt 1 4
Ukraine U21 Liga
F26/11 15:00 Dnipro-1 U21 2-1 FC Vorskla U21
F26/11 14:00 Chernomorets Odessa U21 1-0 Desna Chernihiv U21
F26/11 14:00 Rukh Vynnyky U21 1 1-1 Metalist 1925 Kharkiv(U21)
P26/11 14:00 PFC Oleksandria U21 ?-? Zorya U21
P26/11 14:00 FC Mynai U21 ?-? Dinamo KyivU21
P26/11 14:00 Inhulets Petrove U21 ?-? FC Shakhtar Donetsk U21
Bahraini FA Cup
F26/11 19:59 Al-Ittihad(BHR) 2-1 Malkia
F26/11 19:00 Al-Muharraq 1 2-0 Bahrain SC 4
F26/11 19:00 East Riffa 2 4-0 Al-Shabbab 1
F26/11 19:00 Al-Hala 2 0-0 Sitra 4
F26/11 19:00 Al-Hadd 1 3-0 Manama Club 3
Portugal Segunda Liga
F26/11 22:00 SC Farense 3 0-1 Casa Pia AC 3
Wales Challenge League Cup
F26/11 23:45 Bala Town F.C. 2 1-4 Connahs Quay Nomads FC
Iran Cup
F26/11 15:00 Esteghlal Khozestan 1 4 0-0 Khalij Fars Mahshahr 1 3
Austria Erste Division
F26/11 23:25 Floridsdorfer AC 2 3-0 SKU Amstetten 5
F26/11 21:30 FC Wacker Innsbruck 4 1-4 Austria Wien (Youth) 1
F26/11 21:30 Grazer AK 2 0-0 Austria Lustenau 2
F26/11 21:30 Lafnitz 5 2-2 FC Superfund Pasching 1
Belgian Second Division
F26/11 23:00 Excelsior Virton 1 4 0-3 Red Star Waasland 4
Brazil Serie B
F26/11 03:00 Cruzeiro (MG) 1 0-0 Nautico (PE) 5
Ukrainian Premier League
F26/11 21:30 FC Mariupol 1 0-1 FC Lviv 6
Ireland First Division
F26/11 23:45 Waterford United 1 6 1-2 UC Dublin
Cyprus 1 Division
F26/11 21:00 Ethnikos Achnas FC 1 1-0 Olympiakos Nicosia FC 2
Armenia Premier League
P26/11 15:30 BKMA ?-? Se Wan Boy
Women World Cup Europe Qualifying
F26/11 23:35 Scotland (w) 1-1 Ukraine (w) 1
F26/11 23:15 Wales (w) 5-0 Greece (w)
F26/11 22:30 Romania (w) 3-0 Moldova (w) 2
F26/11 22:00 malta (w) 0-2 Montenegro (w) 1
F26/11 21:00 Cyprus (w) 1-1 Belarus (w) 1
F26/11 21:00 Slovenia (w) 1 6-0 Estonia (w)
F26/11 20:30 Italy (w) 1 1-2 Switzerland (w) 1
F26/11 19:59 Croatia (w) 1 0-0 Lithuania (w) 2
F26/11 19:00 Germany (w) 2 8-0 Turkey (w) 1
F26/11 00:00 Spain (w) 12-0 Faroe Islands (w)
Italian Campionato Nazionale Primavera
F26/11 18:00 Napoli U20 2 1-0 Lecce U20 2
Futsal Spain Division De Honor
F26/11 23:00 Palma Futsal 2-0 CD Burela FS Pescados Ruben Futsal
Saudi Arabia Youth League
F26/11 16:15 Al-Fath (Youth) 3 0-0 Al-Tai (Youth) 1 4
Ireland Leinster Senior League
F26/11 23:45 Midleton FC 1 3 0-0 St. Mary s 3
F26/11 23:45 Malahide United 3 0-3 Killester Donnycarne 1
F26/11 23:30 Cherry Orchard 2 0-0 Edenderry Town FC 2
P26/11 23:45 Cobh Wanderers ?-? Douglas Hall
Tanzania First Division
F26/11 17:00 African Lyon 1 1-1 Pamba SC
Iran Div 2
P26/11 14:30 Abi Pooshan ?-? Shahrdari Mahshahr
Uruguay U19 League
F26/11 16:00 Danubio U19 1 1-2 Fenix U19
F26/11 16:00 Santiago Wanderers U19 3 1-2 Rentistas U19 5
F26/11 16:00 Central Espanol U19 3 0-1 Liverpool Montevideo U19 3
Croatia 3.Division
F26/11 19:59 Slavonija Pozega 0-0 NK Kutjevo 1
Brazil Serie D
F26/11 22:30 Cerrado EC 4 1-0 Bela Vista 1
F26/11 22:00 Ceara (w) 8-0 Guarany de Bage (W) 1
Egypt Division 2
F26/11 16:30 Tamiya Youth Center 1 4 0-0 Al Minya 5
Mexico Liga TDP
F26/11 21:00 Aztecas AMF 1 3-2 Deportivo Halcones de Rayon 1
F26/11 21:00 Bombarderos de Tecamac FC 6-0 Centro de Formacion Chaco Gimenez 2
Kosovo Division 1
F26/11 16:00 KF Ferizaj 4 0-0 KF Arberia 2
P26/11 16:00 KF 2 Korriku ?-? KF Flamurtari Pristina(KOS)
Turkiye Lig3
F26/11 15:00 Diyarbakirspor 1 3-0 Serik Belediyespor 1
F26/11 14:30 Erzincanspor 3 5-2 Amedspor 1 3
Danish U17
F26/11 19:15 Odense BK U17 8-0 Esbjerg FB U17
Romania - Liga 3 Seria
F26/11 16:00 Odorheiu Secuiesc 4-2 AFC Hermannstadt 2
F26/11 16:00 Pascani 2 2-3 ACS Foresta Suceava 3
F26/11 16:00 Clinceni College B 2 2-2 Rapid Bucuresti II 1
F26/11 16:00 Dinamo Bucuresti 2 4 2-2 Arges Pitesti B 1
F26/11 16:00 Ghiroda SI Giarmata VII 1 1-1 CSC Dumbravita 3
F26/11 16:00 ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu II 1 0-8 Scolar Resita
F26/11 16:00 CSM Ramnicu Sarat 2 8-1 Sportul Chiscani 2
F26/11 16:00 Cluj II 3 3-0 CS Luceafarul Oradea 3
F26/11 16:00 FC Ariesu Turda 2 1-2 Unirea Ungheni 5
F26/11 16:00 Farul Constanta II 1-1 CSM Fetesti 2
P26/11 16:00 Juventus Bucuresti ?-? ACS Sportivii Bucuresti
Burundi League
P26/11 17:00 Royal Muramvya FC ?-? Les Crocos
Wales FAW Championship
F26/11 23:45 Llangefni town 1 0-3 Airbus UK Broughton 1
F26/11 23:30 Ammanford 1 2 5-3 Trefelin 2 2
Portugal Liga 3
F26/11 23:30 Uniao Leiria 5 2-1 UD Santarem 1
F26/11 19:00 CF Canelas 2010 3 2-1 Vitoria Guimaraes B 2
Zimbabwe Premier
F26/11 17:00 Cranborne Bullets 2 0-0 Bulawayo Chiefs 2
Italy Futsal
F26/11 23:30 Sandro Abate Avellino Futsal 2-4 Napoli Futsal
F26/11 23:30 Phil diae Bolley 3-5 CMB Matera Futsa
F26/11 23:30 Cormar Polistena Indoor Soccer 1 2-5 Cybertel Aniene Futsal
Croatia 2.HNL
F26/11 19:00 Inter Zapresic 4 1-1 Dinamo Zagreb II 4
F26/11 16:30 Radnik Sesvete 2 0-0 Rudes 2
Lebanese Premier 2
F26/11 16:15 Al-Mabarrah 2 1-0 Al Islah Burj 1
Indonesia Super League
F26/11 17:30 Bhayangkara Surabaya United 1 2 0-0 PSIS Semarang 7
Armenia Division 2
F26/11 15:00 Ararat-Armenia B 0-2 Lernayin Artsakh 1
Chile Primera D
F26/11 01:00 Rodelindo Roman 1 1-1 General VelAsquez 3
Nepal super
F26/11 15:00 Sankata FC 2-1 Friends FC
F26/11 11:15 Satdobato Youth Club 2 1-0 Three Star 1
Niger Super League
F26/11 19:15 Sahel SC 1 0-2 Urana 3
Romania - Liga 2 Seria
F26/11 19:30 Hermannstadt 2 1-0 Petrolul Ploiesti
Tanzania Ligue 1
F26/11 17:00 Ruvu Shooting 2 2-1 Kagera Sugar 2
Gambia GFA League
F26/11 20:20 Fortune FC 0-0 Steve Biko 1
Brazil national youth (U20) Football Championship
F26/11 22:30 Passo Fundo U20 5 1-0 CA Carazinho U20 5
P26/11 22:00 Vitoria Salvador (Youth) ?-? Boca Juniors Youth
Burkina Faso League
F26/11 19:30 Kiko FC 2-0 AS Sonabel 2
Futsal Russia Division De Honor
F26/11 20:30 MFK CPRF Futsal 0-2 TTG-Ugra Yugorsk Futsal
F26/11 18:00 Dynamo Samarra Futsal 4-3 MFK Tyumen Futsal
F26/11 16:00 Norilsky Nickel Futsal 3-3 Ukhta Tyumen Futsal
Costa Rica Super Cup Women
F26/11 05:00 Saprissa (w) 4 1-5 Alajuelense (w)
Ghana Premier League
F26/11 19:00 Legon Cities FC 2 0-1 Aduana Stars 1
P26/11 22:00 Accra Hearts of Oak ?-? Berekum Chelsea
Uganda Premier League
F26/11 16:00 Arua Hill SC 0-1 Kampala City Council FC 2
F26/11 16:00 Express FC 2 1-0 Wakiso Giants FC
F26/11 16:00 Uganda Police FC 1 0-0 Mbarara City
F26/11 16:00 Bright Stars 1 1-0 Tooro United 2
F26/11 16:00 defense forces 1 2-1 Busoga United 2
F26/11 16:00 SC Villa 1 2-1 Onduparaka FC 1 5
Poland Division 4
F26/11 21:00 Bron Radom 2 4-1 KS Kutno 4
F26/11 21:00 Swit Nowy Dwor Mazowiecki 1 1 3-1 Wikielec
Argentina Reserve League
F26/11 00:00 Tristan Suarez Reserves 1 2 1-2 Barracas Central Reserves 4
TBD26/11 00:00 Quilmes Reserves ?-? Chacarita Juniors Reserves
Iraqi Premier League
F26/11 17:00 AI Kahrabaa 1 4 1-2 Naft Alwasat
P26/11 15:00 Arbil ?-? Al-Naft
P26/11 15:00 Al Diwaniya ?-? Al Sinaah
Brazil Campeonato Carioca Women
F26/11 22:00 Flamengo/RJ (w) 3 1-1 Fluminense RJ (w) 1 4
Argentina Torneo B
F26/11 00:00 Deportivo Estudiantes 5 0-2 Sportivo Baradero 3
Panama First Division Women
F26/11 04:00 Atletico Chiriqui (w) 3 0-1 Plaza Amador (w) 2
F26/11 00:00 CD Universitario (w) 2 0-3 Tauro FC (w) 2
Germany Youth U19 League
F26/11 19:00 Karlsruher SC U19 4 1-1 SC Freiburg U19 2
Indonesia Liga 3
F26/11 12:30 Persebi Boyolali 2 2-0 Persekap Pekalongan 2
F26/11 11:30 Lakeya FC 1 2 0-0 Muara Tirta 1
F26/11 11:00 PS Gianyar 3 1-2 East Bali FC 1
F26/11 10:15 Persipa Pati 1 3-1 Persibat Batang 4
F26/11 09:15 Dulupi FC 4 0-1 PSP Pohuwato 4
Poland Division 2
F26/11 21:05 Ruch Chorzow 1 0-0 Motor Lublin 1 2
Chile U21 League
F26/11 19:15 Universidad de Concepcion U21 5 2-0 Cobreloa U21 1 1
Northern German state premier league - bayern
F26/11 22:30 TUS Bovinghausen 04 5 2-3 SV 1912 Sodingen 5
Turkey A2 League U19
F26/11 15:30 Balikesirspor U19 3 4-0 Manisa Belediyespor U19 1
F26/11 15:00 Buyuksehir BLD.Spor U19 2 3-2 Altay Spor KulubuU19 3
F26/11 13:00 Genclerbirligi U19 1 4 1-3 Bursaspor U19 3
Germany Regionalliga
F26/11 22:30 Schalke 04 (Youth) 4-1 Uerdingen KFC 05 1
F26/11 22:00 SG Sonnenhof Grossaspach 1 0-0 TSG Hoffenheim (Youth) 4
F26/11 22:00 TSV Steinbach Haiger 3 2-2 Hessen Kassel 5
F26/11 22:00 Preuben Munster 2 1-0 Wiedenbruck 1
F26/11 22:00 Berliner FC Dynamo 1 2 2-0 VSG Altglienicke 2
F26/11 22:00 FSV Optik Rathenow 1 3-1 Berliner AK 07 3
F26/11 22:00 Bayern Munchen (Youth) 1 2 1-1 FC Memmingen 3
F26/11 22:00 Unterhaching 4 4-3 SV Heimstetten 2 1
F26/11 21:30 Fortuna Dusseldorf (Youth) 1 3-0 Alemannia Aachen 1
Zambia Super League
F26/11 17:00 Lusaka Dynamos 1 1-1 Chambishi FC 2
Kenya Premier League
P26/11 16:00 Bidco United ?-? Posta Rangers
P26/11 14:00 Kariobangi Sharks ?-? KCB SC
Rwanda National League
F26/11 17:10 Mukura 1 1-1 Bugesera 3
F26/11 17:00 Gorilla FC 1 0-1 Gicumbi FC 2
Turkmenistan Premier League
F26/11 14:30 Nebitchi 0-0 FC Ahal
F26/11 14:00 Energetik Mary 0-1 FC Altyn Asyr
F26/11 14:00 HTTU Asgabat 1-2 Kopetdag Asgabat
F26/11 14:00 FC MERW 1-2 Sagadam FK
Japan Regional League
F26/11 08:30 FC Ise-shima 0-0 Criacao Shinjuku 1
F26/11 05:45 Celeste Tokushima 1 0-2 Ococias Kyoto AC 1
Indian Super League
F26/11 18:00 FC Goa 1 1-3 Jamshedpur FC 2
UEFA Europa Conference League
F26/11 00:00 AS Roma 2 4-0 Zorya
F26/11 00:00 Anorthosis Famagusta FC 4 1-0 KAA Gent 3
F26/11 00:00 Baumit Jablonec 4 1-1 AZ Alkmaar 4
F26/11 00:00 Maccabi Tel Aviv 1 0-1 LASK Linz 3
F26/11 00:00 Randers FC 1 2-1 CFR Cluj 2
F26/11 00:00 Bodo Glimt 1 2-0 CSKA Sofia 3
Panama Liga Prom
F26/11 04:00 SD Panama Oeste 1 2 2-0 Mario Mendez FC 1
India MFA Super Cup
F26/11 12:30 Gokulam Kerala FC 3 7-0 Kidderpore SC
Palestine Cup
F26/11 17:00 Shabab Alobaideya 1-2 Markaz Askar 1
Germany Oberliga NOFV
F26/11 23:30 Hamburger SV III 5 5-5 TSV Buchholz 08 4
F26/11 22:30 Rot-Weiss Walldorf 0-0 Bad Vilbel
F26/11 22:30 SC Concordia Hamburg 0-2 Tus Dassendorf 3
F26/11 22:30 SC Victoria Hamburg 1 2-2 SV Rugenbergen 4
F26/11 22:00 Bramfelder SV 1 3-3 HSV Barmbek Uhlenhorst 1
Costa Rica U20 League
F26/11 21:00 Alajuelense U20 3 2-1 AD San Carlos U20 1 2
Bolivia Nacional B
F26/11 23:00 Universitario De Vinto 1 4-1 Vaca Diez 6
Oman 1st Division
F26/11 17:50 Ahli Sadab 1 3-0 Fnjaa 1
India Regional Cup
F26/11 11:30 Nambul Mapal Athletic 0-1 AIM 1
Ukraine Division 3
F26/11 16:00 FK Epitsentr Dunayivtsi 2 5-0 Chayka Petropavlovsk Borshchagovka 2
F26/11 15:00 FC Peremoga Dnieper 2 3-1 Enerhiya Nova Kakhovka 3
Zanzibar Premier League
F26/11 17:00 Mafunzo FC 2 2-0 Malindi 3
WAFF U18 Championship
F26/11 21:00 Yemen U18 1-0 Iraq U18
F26/11 18:00 Palestine U18 1-2 Kuwait U18
Brazil Campeonato Paulista Youth
F26/11 22:00 Confianca SE (Youth) 3 1-2 CRB (Youth) 3
P26/11 22:00 EC Bahia U20 ?-? Jacob AL U20